Հինգշաբթի, 1 Օգոստոսի 2013
Ավարտվել է ՀՀ պետական կառավարման մարմինների կիսամյակային գործունեության հաշվետվությունների քննարկումը
Կառավարությունում այսօր ներկայացվել և ամփոփվել են ՀՀ կառավարությանն առընթեր ՀՀ ոստիկանության 2013 թ. առաջին կիսամյակի գնահատված կատարողականների և ՀՀ կառավարության 2013 թ. գործունեության միջոցառումների ծրագրի ու գերակա խնդիրների կատարման հաշվետվությունները: ՀՀ... մանրամասն »
Կառավարությունն աշխատում է այս տարի ևս տնտեսական բարձր ցուցանիշներ ապահովելու վճռականությամբ
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: Հիմք ընդունելով ՀՀ տնտեսական ոլորտը կարգավորող իրավական ակտերի բարեփոխման խորհրդի 2012թ. ապրիլին կայացած նիստի արձանագրությունը, «Օրենսդրությունը կարգավորող ազգային... մանրամասն »

Четверг, 1 Август 2013
Завершилось обсуждение полугодовых отчетов о деятельности органов государственного управления Республики Армения
В Правительстве сегодня были представлены и подытожены отчеты Полиции Республики Армения при Правительстве Республики Армения о проделанной работе и выполнении программы мероприятий деятельности и приоритетных задач Правительства Республики Армения за первое... подробности »
Правительство работает с решимостью обеспечить высокие экономические показатели и в этом году
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Принимая за основу протокол состоявшегося в апреле 2012 года заседания Совета по реформированию правовых актов, регулирующих экономическую... подробности »