Վարչապետն ընդունել է գերմանական Commit group ընկերության պատվիրակությանը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է գերմանական Commit group ընկերության նախագահ Գերրիտ Շմիթերի գլխավորած պատվիրակությանը: Հանդիպման մասնակիցները քննարկել են Հայաստանում էներգետիկ բնագավառում հնարավոր ներդրումների իրականացմանն առնչվող հարցեր: Կառավարության ղեկավարը... մանրամասն »
Տիգրան Սարգսյանը և Իրաքի փոխվարչապետը քննարկել են երկկողմ հարաբերությունների զարգացմանն առնչվող հարցեր
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Հայաստան ժամանած Իրաքի փոխվարչապետ Ռաուշ Նուրի Շաուեյսի գլխավորած կառավարական պատվիրակությանը: «Համոզված եմ, որ Ձեր այցը լուրջ խթան կհանդիսանա մեր երկու պետությունների միջև տնտեսական, սոցիալական և քաղաքական հարաբերությունների... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է Intel ընկերության տարածաշրջանային տնօրենին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Intel ընկերության տարածաշրջանային տնօրեն Քրիշթիան Մորալեսին: «Intel-ի համար Հայաստանում կան բուռն գործունեություն ծավալելու լավ նախապայմաններ և մենք պատրաստ ենք երկկողմ համագործակցությանը» ,- ասել է վարչապետը: Քրիշթիան... մանրամասն »
ՌԱԿ դիվանի անդամները կառավարության ղեկավարին են ներկայացրել կուսակցության առաջիկա ծրագրերը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Ռամկավար ազատական կուսակցության վարչության գործադիր մարմնի՝ դիվանի ներկայացուցիչներին՝ վարչության ատենապետ Հակոբ Ավետիքյանի գլխավորությամբ: «Ուրախ եմ, որ Ռամկավար ազատական կուսակցությունն սկսել է վերամիավորման և ուժերի... մանրամասն »

Среда, 5 Сентябрь 2012
Премьер-министр Тигран Саркисян принял делегацию, возглавляемую президентом немецкой компании Commit group Герритом Шмитером. Участники встречи обсудили вопросы, касающиеся возможного осуществления инвестиций в энергетической сфере Армении. Глава Правительства... подробности »
Тигран Саркисян и Вице-премьер-министр Ирака обсудили вопросы, касающиеся развития двусторонних отношений
Премьер-министр Тигран Саркисян принял правительственную делегацию во главе с прибывшим в Армению Вице-премьер-министром Ирака Раушем Нури Шауейсом. «Убежден, что Ваш визит станет серьезным стимулом в деле развития отношений между двумя нашими государствами в... подробности »
Премьер-министр принял регионального директора компании Intel
Премьер-министр принял регионального директора компании Intel Криштиана Моралеса. «Для Intel-а в Армении есть хорошие предусловия для развертывания бурной деятельности, и мы готовы к двустороннему сотрудничеству» , - сказал Премьер-министр. Криштиан Моралес высоко... подробности »
Члены совета партии «Рамкавар Азатакан» представили Премьер-министру предстоящие программы партии
Премьер-министр Тигран Саркисян принял представителей исполнительного органа правления партии «Рамкавар Азатакан» - совета во главе с председателем правления Акопом Аветикяном. «Я рад, что партия «Рамкавар Азатакан» начала процесс объединения и... подробности »