Վարչապետը մասնակցել է Հայաստանի արտակարգ իրավիճակների աշխատողի օրվան նվիրված տոնական միջոցառումներին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի մասնակցությամբ Հայաստանի արտակարգ իրավիճակների աշխատողի օրվա տոնական միջոցառումների շրջանակներում Երևանում բացվել են ԱԻՆ թիվ 8 հրշեջ մասի նորակառույց շենքը և պոլիկլինիկան: Կառավարության ղեկավարը ՀՀ արտակարգ իրավիճակների նախարար Արմեն... մանրամասն »
Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Արգենտինայի ԱԳ նախարարին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Հայաստան ժամանած Արգենտինայի արտաքին գործերի նախարար Հեկտոր Մարկոս Թիմերմանի գլխավորած պատվիրակությանը: «Համոզված ենք, որ Ձեր այցը նոր խթան կհանդիսանա մեր երկու երկրների միջև առկա հարաբերությունների հետագա զարգացման համար:... մանրամասն »

Премьер-министр принял участие в праздничных мероприятиях, посвященных Дню работника чрезвычайных ситуаций Армении
При участии Премьер-министра Тиграна Саркисяна в рамках праздничных мероприятий Дня работника чрезвычайных ситуаций Армении в Ереване открылись новопостроенное здание пожарной части №8 и поликлиника МЧС. Глава Правительства в сопровождении Министра по чрезвычайным... подробности »
Тигран Саркисян принял Министра иностранных дел Аргентины
Премьер-министр Тигран Саркисян принял делегацию, возглавляемую прибывшим в Армению Министром иностранных дел Аргентины Гектором Маркосом Тимерманом. «Мы убеждены, что Ваш визит станет новым стимулом для дальнейшего развития имеющихся отношений между двумя нашими... подробности »