Չորեքշաբթի, 28 Սեպտեմբերի 2011
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է Չինաստանի Ժողովրդական Հանրապետության ազգային տոնին նվիրված հանդիսավոր ընդունելությանը։ Շնորհավորելով ներկաներին տոնի կապակցությամբ՝ կառավարության ղեկավարը Չինաստանի ժողովրդին մաղթել է խաղաղություն, երջանկություն,... մանրամասն »
Թափանցիկության ավանդույթները ձևավորելու և խթանելու համար ՀՀ կառավարության աշխատակազմն արժանացել է Ինֆորմացիայի ազատության կենտրոնի շնորհակալագրին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր՝ տեղեկատվության ազատության միջազգային օրը, մասնակցել է Ինֆորմացիայի ազատության կենտրոնի ՙ«Ոսկե բանալի» և «Ժանգոտ կողպեք» ամենամյա մրցանակաբաշխությանը: Այս տարի այն նվիրված էր կենտրոնի 10-ամյակին: Վարչապետը կառավարության... մանրամասն »

Среда, 28 Сентябрь 2011
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял участие в торжественном приеме, посвященном национальному празднику Китайской Народной Республики. Поздравляя присутствующих с праздником, глава Правительства пожелал народу Китая мира, счастья, благополучия и... подробности »
За формирование и стимулирование традиций транспарентности Аппарат Правительства Республики Армения удостоен благодарственной грамоты Центра свободы информации
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня, в Международный день свободы информации, принял участие в церемонии вручения призов ежегодного конкурса Центра свободы информации «Золотой ключ» и «Ржавый замок». В этом году он посвящен 10-летию Центра.... подробности »