Հինգշաբթի, 26 Մայիսի 2011
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր կառավարությունում հանդիպել է Արարատի մարզի Մասիսի թիվ 5 ավագ դպրոցի 10-րդ դասարանի հումանիտար հոսքի աշակերտների, Երևանի Նանսենի անվան թիվ 150 հիմնական դպրոցի 9-րդ դասարանի աշակերտների և Մարգարյանի անվան թիվ 29 ավագ դպրոցի 11-րդ դասարանի... մանրամասն »
Հստակեցվում են նոտարի ծառայության սակագները
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ ՀՀ կառավարությունը հաստատել է նոտարի կողմից մատուցվող վճարովի ծառայությունների սակագները, ուժը կորցրած ճանաչել սակագները հաստատելու նախկին որոշումը։ Նոր որոշմամբ մանրամասնորեն... մանրամասն »

Четверг, 26 Май 2011
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня в Правительстве встретился с учениками гуманитарного потока 10-го класса 5-й старшей школы г.Масис Араратской области, 9-го класса 150-й основной школы имени Фритьофа Нансена и 11-го класса 29-й старшей школы имени Маргаряна г.Еревана.... подробности »
Уточняются тарифы на нотариальные услуги
Сегодня состоялось заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Правительство Армении утвердило тарифы на оказываемые нотариусами платные услуги, признав утратившим силу прежнее решение об утверждении услуг.... подробности »