Երեքշաբթի, 28 Դեկտեմբերի 2010
Դեկտեմբերի 29-ին լրանում է հայ մեծանուն դերասան, ԽՍՀՄ ժողովրդական արտիստ Մհեր Մկրտչյանի մահվան տարելիցը: Այդ առիթով վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը այցելել է Կոմիտասի անվան զբոսայգու պանթեոն և ծաղկեպսակ դրել հայ կինոյի և թատրոնի նշանավոր արտիստի շիրմին, որտեղ տեղադրվել է Մհեր... մանրամասն »
Խորհրդակցություն Եվրամիության գործիքների արդյունավետ կիրառման վերաբերյալ
Այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել խորհրդակցություն Եվրոպական միության գործիքների արդյունավետ կիրառման վերաբերյալ, որը վարել է վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: Նշենք, որ ՀՀ վարչապետը ՀՀ կառավարության դեկտեմբերի 9-ին կայացած նիստում հանձնարարել էր ՀՀ նախարարների և... մանրամասն »

Вторник, 28 Декабрь 2010
Сегодня в Правительстве состоялось совещание по вопросам эффективного применения инструментов Евросоюза, которое вел Премьер-министр Тигран Саркисян. Отметим, что Премьер-министр РА на состоявшемся 9 декабря заседании Правительства РА поручил заместителям... подробности »
Премьер-министр возложил венок к могиле Мгера Мкртчяна
29 декабря – день смерти великого армянского актера, народного артиста СССР Мгера Мкртчяна. В связи с этой датой Премьер-министр Тигран Саркисян посетил пантеон парка имени Комитаса и возложил венок к могиле выдающегося актера армянского театра и кино, где установлен... подробности »