Հինգշաբթի, 4 Նոյեմբերի 2010
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է ՀՀ վոլեյբոլի ֆեդերացիայի նախագահության ընդլայնված նիստին։ Ֆեդերացիայի նորընտիր նախագահ Սուրիկ Խաչատրյանի և ֆեդերացիայի անդամների առաջարկով կառավարության ղեկավարն ընտրվել է ՀՀ վոլեյբոլի ֆեդերացիայի պատվավոր նախագահ։... մանրամասն »
Աշխատանքում թերացողները կպատժվեն
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Նիստից առաջ վարչապետը մի քանի հանձնարարական է տվել կառավարության անդամներին (վարչապետի ներածական խոսքը տեղադրված է առանձին)։ Կառավարությունը հաստատել է - Կենսաթոշակի... մանրամասն »
Բարև ձեզ, հարգելի գործընկերներ, Մինչ օրակարգի ձևավորումը մի քանի հանձնարարականներ եմ ուզում այսօր տալ։ Առաջինը. հանրապետության նախագահը երեկ հստակ հանձնարարություններ է ձևակերպել, որոնք վերաբերում են միջսահմանային պետական գործառույթներին։ Մենք միասին պարտավոր... մանրամասն »

Премьер-министр избран почетным председателем федерации волейбола РА
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял участие в расширенном заседании президиума федерации волейбола РА. По предложению новоизбранного председателя федерации Сурика Хачатряна и членов федерации глава Правительства избран почетным председателем федерации... подробности »
Допускающие недостатки в работе будут наказаны
Сегодня состоялось заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Тигран Саркисян. Перед заседанием Премьер-министр дал несколько поручений членам Правительства (вступительное слово Премьер-министра помещено на сайте отдельно). Правительство утвердило... подробности »
Здравствуйте, уважаемые коллеги, Перед формированием повестки дня я хочу сегодня дать несколько поручений. Во-первых, Президент Республики вчера сформулировал четкие поручения, которые относятся к межграничным государственным функциям. Мы обязаны вместе и очень... подробности »