Վարչապետը շնորհավորել է Հայրենիքի պաշտպանի օրվա առթիվ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է Ռուսաստանի Դաշնության պետական տոնին` Հայրենիքի պաշտպանի օրվան նվիրված հանդիսավոր ընդունելությանը։ Կառավարության ղեկավարը հանդես է եկել շնորհավորանքի խոսքով, որում մասնավորապես նշել է. «Կարծում եմ` այս տոնի առթիվ կարելի... մանրամասն »
Տրվել է ՀՀ գյուղատնտեսության 2010-2020 թթ. կայուն զարգացման ռազմավարության նախագծի քննարկումների մեկնարկը
Այսօր վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի մոտ տեղի է ունեցել խորհրդակցություն` նվիրված ՀՀ գյուղատնտեսության 2010-2020 թվականների կայուն զարգացման ռազմավարությանը և դրա կատարումն ապահովող միջոցառումների ծրագրի նախագծերին։ Խորհրդակցությանը մասնակցում էին Հանրային խորհրդի... մանրամասն »

Вторник, 23 Февраль 2010
Сегодня у Премьер-министра Тиграна Саркисяна состоялось совещание, посвященное обсуждению проектов Стратегии устойчивого развития сельского хозяйства РА в 2010-2020 гг. и программы мероприятий, обеспечивающих ее выполнение. В совещании приняли участие представители и... подробности »
Премьер-министр поздравил с Днем защитника Отечества
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял участие в торжественном приеме, посвященном государственному празднику Российской Федерации – Дню защитника Отечества. Глава Правительства выступил с поздравительной речью, в которой, в частности, отметил: «Думаю,... подробности »