Չորեքշաբթի, 7 Հոկտեմբերի 2009
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է ԱՊՀ անդամ պետությունների Աֆղանական պատերազմի վետերանների հարցերով համակարգող խորհրդի նախագահ Ռուսլան Աուշեվին և նրա գլխավորած պատվիրակությանը։ Ողջունելով հյուրերին, ՀՀ վարչապետը նշել է, որ... մանրամասն »
ՀՀ կառավարության հերթական նիստը տեղի կունենա վաղը` հոկտեմբերի 8-ին, ժամը 12։00-ին։
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Իրանի Իսլամական Հանրապետության նախագահի խորհրդական  Սաիդի Քիային։ Զրուցակիցները քննարկել են տրանսպորտային հաղորդակցության ոլորտում փոխգործակցության հնարավորությունները։
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է Երևանում կազմակերպված ԱՊՀ Հակամենաշնորհային քաղաքականության միջպետական խորհրդի հոբելյանական` 30-րդ նիստին։ Ողջույնի խոսքով դիմելով ներկաներին և կարևորելով նման միջոցառումների անցկացումը... մանրամասն »

Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня принял председателя Координационного совета государств – участников СНГ по вопросам ветеранов афганской войны Руслана Аушева и возглавляемую им делегацию. Приветствуя гостей, Премьер-министр РА отметил,... подробности »
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня принял советника Президента Исламской Республики Иран Моххамада Саидикиа. Собеседники обсудили возможности сотрудничества в сфере транспортного сообщения.
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня принял участие в организованном в Ереване юбилейном, 30-м заседании Межгосударственного совета по антимонопольной политике СНГ. Обратившись с приветственным словом к присутствующим и подчеркнув важность... подробности »