Երեքշաբթի, 16 Հունիսի 2009
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Հայաստանի Հանրապետությունում ԱՄՆ արտակարգ և լիազոր դեսպան Մարի Յովանովիչին և ԱՄՆ միջազգային զարգացման գործակալության տնօրեն դոկտոր Ջաթինդեր Չիմային։ Զրուցակիցները քննարկել են հայ-ամերիկյան համագործակցությանն... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Հայաստանի Հանրապետությունում Հնդկաստանի արտակարգ և լիազոր դեսպան տիկին Րինա Պանդեյին` մեր երկրում դիվանագիտական առաքելությունն ավարտելու կապակցությամբ։ Բարձր գնահատելով Հայաստանում պաշտոնավարման տարիներին դեսպանի... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է Երևանի Մխիթար Հերացու անվան պետական բժշկական համալսարանի հանրակացարանի` Զեյթուն ուսանողական ավանի վեցերորդ մասնաշենքի բացմանը։ ՀՀ վարչապետը շրջել է հիմնովին վերակառուցված մասնաշենքում, որը պետական բժշկական համալսարանին... մանրամասն »

Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял Чрезвычайного и полномочного посла Индии в Республике Армения Рину Пандей в связи с завершением ее дипломатической миссии в нашей стране. Высоко оценивая выполненную послом работу в годы пребывания на этой должности... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял Чрезвычайного и полномочного посла США в Республике Армения Мари Йованович и директора Агентства международного развития США доктора Джатиндер Чима. Собеседники обсудили ряд вопросов, касающихся... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял участие в открытии общежития Ереванского государственного медицинского университета имени Мхитара Гераци - шестого корпуса Зейтунского студенческого городка. Премьер-министр обошел капитально реконструированное... подробности »