Այսօր ՀՀ կառավարությունում շարունակվել է ՀՀ նախարարությունների և ՀՀ կառավարությանն առընթեր մարմինների ղեկավարների 2008թ. գործունեության հաշվետվությունների քննարկումը։ Հաշվետվությամբ հանդես են եկել ՀՀ բնապահպանության, գյուղատնտեսության, առողջապահության,... մանրամասն »
Փետրվարի 4-ին ՀՀ կառավարությունում նախատեսվում են` ժամը 10։00-ին ` ՀՀ տարածքային կառավարման, ֆինանսների, էկոնոմիկայի նախարարների, ՀՀ ԿԱ պետական եկամուտների կոմիտեի նախագահի, Ժամը 14։00-ին ` ՀՀ արտաքին գործերի, պաշտպանության նախարարների, ՀՀ ԿԱ ոստիկանության պետի և... մանրամասն »
Այսօր ՀՀ կառավարությունում տեղի է ունեցել «Հազարամյակի մարտահրավեր» հիմնադրամ-Հայաստան» ՊՈԱԿ-ի կառավարման խորհրդի նիստ, որը վարել է խորհրդի նախագահ, ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Նիստին մասնակցել է նաև ՀՀ-ում ԱՄՆ արտակարգ և լիազոր դեսպան Մարի Յովանովիչը`... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է «Ֆրանս Տելեկոմ (Օրանժ Արմենիա)» ընկերության գլխավոր տնօրեն Բրունո Դյութուային։ Հանդիպմանը մասնակցել են նաև ՀՀ-ում Ֆրանսիայի արտակարգ և լիազոր դեսպան Սերժ Սմեսովը, «Գրանդ Թորնթոն Ամիօ» ընկերության տնօրեն-բաժնետեր... մանրամասն »

Сегодня в Правительстве РА продолжилось обсуждение отчетов руководителей министерств РА и органов при Правительстве РА о деятельности за 2008 год. С отчетами выступили министры охраны природы, сельского хозяйства, здравоохранения, образования и науки, спорта и по делам... подробности »
Сегодня в Правительстве РА состоялось заседание Совета управления ГНКО «Фонд «Вызов тысячелетия-Армения», которое вел председатель Совета, Премьер-министр РА Тигран Саркисян. В заседании в качестве наблюдателя также принимала участие Чрезвычайный и... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял генерального директора компании «Франс Телеком (Оранж Армения)» Бруно Дютуа. Во встрече также принимали участие Чрезвычайный и полномочный посол Франции в РА Серж Смессов, директор-акционер компании «Гранд... подробности »