Երկուշաբթի, 11 Հունիսի 2007
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել Ռուսաստանի Դաշնության կառավարության նախագահ Միխայիլ Ֆրադկովին՝ Ռուսաստանի օրվա կապակցությամբ, որում, մասնավորապես, ասված է. «Մեծարգո Միխայիլ Եֆիմովիչ, ՀՀ կառավարության և անձամբ իմ անունից շնորհավորում եմ Ձեզ... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ նշանակվելու կապակցությամբ Սերժ Սարգսյանին շնորհավորական ուղերձ է հղել Ռուսաստանի Դաշնության կառավարության նախագահ Միխայիլ Ֆրադկովը և հրավիրել նրան՝ պաշտոնական այց կատարելու Ռուսաստանի Դաշնություն: Միխայիլ Ֆրադկովի շնորհավորական ուղերձում մասնավորապես... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն այսօր ընդունել է «Հազարամյակի մարտահրավեր» կորպորացիայի գլխավոր գործադիր տնօրեն դեսպան Ջոն Դանիլովիչին և նրա գլխավորած պատվիրակությանը: Վարչապետը չափազանց կարևոր է համարել ԱՄՆ «Հազարամյակի մարտահրավեր» կորպորացիայի և ՀՀ կառավարության... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն այսօր այցելել է ՀՀ արդարադատության, առևտրի և տնտեսական զարգացման, բնապահպանության, քաղաքաշինության, առողջապահության, սպորտի և երիտասարդության հարցերի նախարարություններ և նրանց աշխատակազմերին ներկայացրել ՀՀ նախագահի հրամանագրով նոր... մանրամասն »

Понедельник, 11 Июнь 2007
Премьер-министр РА Серж Саргсян по случаю Дня России направил поздравительное послание Председателю Правительства Российской Федерации Михаилу Фрадкову, в котором, в частности, говорится: « Многоуважаемый Михаил Ефимович! От имени Правительства Республики... подробности »
В связи с назначением на должность Премьер-министра РА Председатель Правительства Российской Федерации Михаил Фрадков направил Сержу Саргсяну поздравительное послание и пригласил его посетить Российскую Федерацию с официальным визитом. В поздравительном послании... подробности »
Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня принял генерального исполнительного директора корпорации « Вызов тысячелетия » посла Джона Даниловича и возглавляемую им делегацию. Премьер-министр счел чрезвычайно важными сотрудничество между американской корпорацией «... подробности »
Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня посетил министерства юстиции, торговли и экономического развития, охраны природы, градостроительства, здравоохранения, спорта и по делам молодежи и представил аппаратам этих министерств новых министров, назначенных указом... подробности »