ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է Հարավային Կովկասի հարցերով ՆԱՏՕ-ի գլխավոր քարտուղարի հատուկ ներկայացուցիչ Ռոբերտ Սիմոնսին: Կողմերը քննարկել են ՆԱՏՕ-ի հետ Հայաստանի Անհատական գործընկերության գործողությունների ծրագրի (ԱԳԳԾ) իրականացմանն... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի որոշումներով Թամարա Գևորգյանը նշանակվել է ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարի տեղակալ, Աշոտ Պետրոսյանը՝ ՀՀ Շիրակի մարզպետի տեղակալ, Սամվել Գյուլբեկյանն ազատվել է ՀՀ Լոռու մարզպետի տեղակալի պաշտոնից: Վարչապետի մեկ այլ... մանրամասն »
Մայիսի 25-ին՝ Մոսկվայի և ՀՀ կառավարությունների միջև համագործակցության աշխատանքային հանձանաժողովի երկրորդ նիստն անցկացնելու նպատակով, Երևան կժամանի Մոսկվայի կառավարության պատվիրակությունը, Մոսկվայի կենտրոնական վարչական օկրուգի ղեկավար, հանձնաժողովի համանախագահ... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի գլխավորած կառավարական պատվիրակությունը մայիսի 24-ին երկօրյա աշխատանքային այցով կմեկնի Տաջիկստանի մայրաքաղաք Դուշանբե՝ ԱՊՀ անդամ պետությունների կառավարությունների ղեկավարների խորհրդի հերթական նիստին մասնակցելու նպատակով:... մանրամասն »

Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял специального представителя Генерального секретаря НАТО по вопросам Южного Кавказа Роберта Симонса. Стороны обсудили вопросы, относящиеся к осуществлению Программы действий индивидуального партнерства Армении с... подробности »
Возглавляемая Премьер-министром РА Андраником Маргаряном правительственная делегация 24 мая с двухдневным рабочим визитом направится в столицу Таджикистана Душанбе для участия в очередном заседании Совета глав правительств СНГ. В составе делегации -... подробности »
Решениями Премьер-министра РА Андраника Маргаряна Тамара Геворгян назначена заместителем Министра труда и социальных вопросов РА, Ашот Петросян - заместителем губернатора Ширакской области РА, Самвел Гюльбекян освобожден от должности заместителя губернатора... подробности »
С целью проведения второго заседания Рабочей комиссии по сотрудничеству между правительствами Москвы и Республики Армения, 25 мая в Ереван прибудет делегация Правительства Москвы во главе с Председателем московской части Рабочей комиссии, Префектом Центрального... подробности »