Երկուշաբթի, 16 Հունվարի 2006
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է Վրաստանի նորանշանակ արտաքին գործերի նախարար Գելա Բեժուաշվիլիին: Շնորհավորելով նախարարին պատասխանատու պաշտոնում նշանակվելու կապակցությամբ, վարչապետը վստահություն է հայտնել, որ հայ-վրացական հարաբերությունները... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի որոշմամբ Կարեն Դավթյանը նշանակվել է Երևանի քաղաքապետի տեղակալ:   Համառոտ կենսագրական  Ծնվել է 1963թ. փետրվարի 8-ին, Երևանում: Ավարտել է ԵրՊԻ ճարտարապետաշինարարական ֆակուլտետը՝ ինժեներ-շինարարի որակավորմամբ: 1986-88թթ. աշխատել է... մանրամասն »

Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял новоназначенного Министра иностранных дел Грузии Гелу Бежуашвили. Поздравив Министра с назначением на ответственный пост, Премьер-министр выразил уверенность, что армяно-грузинские отношения и далее продолжат... подробности »
Решением Премьер-министра РА Андраника Маргаряна Карен Давтян назначен заместителем мэра Еревана. Краткая биография Родился 8 февраля 1963 года в Ереване. Окончил архитектурно-строительный факультет Ереванского политехнического института по специальности... подробности »