Ուրբաթ, 4 Մարտի 2005
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի որոշմամբ Գրիգորի Միրզոյանը ազատվել է Երևանի քաղաքապետի տեղակալի պաշտոնից: Վարչապետի մեկ այլ որոշմամբ Սլավա Ավանեսյանը նշանակվել է Երևանի քաղաքապետի տեղակալ:
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Ս. Տեր-Սիմոնյանը: Հանձնաժողովը քննարկել է 13 բարեգործական ծրագիր: Մասնավորապես, քննարկվել և հաստատվել են «Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածնի... մանրամասն »
Այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների զարգացմանն աջակցող խորհրդի (ՏՏԶԱԽ) նիստ, որը վարել է խորհրդի նախագահ, վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը: Խորհրդի քննարկմանն են ներկայացվել նախորդ նիստի հանձնարարականների կատարման ընթացքը, ՏՏԶԱԽ 2004թ.... մանրամասն »

Решением Премьер-министра РА Андраника Маргаряна Григорий Мирзоян освобожден от должности заместителя мэра Еревана. Другим решением Премьер-министра РА Слава Аванесян назначен заместителем мэра Еревана.
Сегодня состоялось очередное заседание комиссии по координации благотворительных программ Правительства РА, которое вел председатель комиссии Симон Тер-Симонян. Комиссия рассмотрела 13 благотворительных программ. В частности, были обсуждены и утверждены... подробности »
Сегодня в Правительстве состоялось заседание Совета содействия развитию информационных технологий (ССРИТ), которое вел председатель Совета, Премьер-министр РА Андраник Маргарян. На рассмотрение Совета был представлен ход выполнения поручений предыдущего заседания,... подробности »