Ուրբաթ, 22 Հոկտեմբերի 2004
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է Եվրախորհրդի գլխավոր քարտուղարի տեղակալ տիկին Մոդ դը Բուր-Բուկիկոյին, որը Երևանում է գտնվում այստեղ անցկացվող «Աջակցել կանանց առաջընթացին՝ Ազգային ծրագիրը գործողության մեջ» միջազգային խորհրդաժողովին մասնակցելու... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր հրավիրել է խորհրդակցություն՝ համապատասխան նախարարների, մարզպետների, կառավարության աշխատակազմի վարչությունների ղեկավարների մասնակցությամբ: Քննարկվել են 2004թ. պետական բյուջեի միջոցների հաշվին մարզերում իրականացված դպրոցների... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի ողջույնի ուղերձը «Աջակցել կանանց առաջընթացին՝ Ազգային ծրագիրը գործողության մեջ» միջազգային խորհրդաժողովին
Խորհրդաժողովի հարգարժան կազմակերպիչներ, մասնակիցներ և հյուրեր, ջերմորեն ողջունում եմ բոլորիդ՝ կանանց առաջընթացին աջակցելու հետ կապված հիմնախնդիրների քննարկմանը նվիրված միջազգային խորհրդաժողովի անցկացման կապակցությամբ, որը նպատակ ունի խթանել մեր երկրում կանանց... մանրամասն »

Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял заместителя Генерального секретаря Совета Европы госпожу Мод де Бур-Букиккио, которая находится в Ереване с целью участия в проходящем здесь Международном конгрессе “Содействовать прогрессу женщин: Национальная... подробности »
Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня созвал совещание с участием соответствующих министров, губернаторов, руководителей управлений Аппарата Правительства. Был рассмотрен ход осуществляемых за счет средств Государственного бюджета на 2004 год строительных и... подробности »
Приветственное послание Премьер-министра РА Андраника Маргаряна Международному конгрессу "Содействовать прогрессу женщин: Национальная программа в действии"
Уважаемые организаторы, участники и гости конгресса! Горячо приветствую всех вас в связи с проведением международного конгресса, посвященного обсуждению проблем, связанных с прогрессом женщин, целью которого является стимулирование процесса реализации... подробности »