Արայիկ Հարությունյանը մասնակցել է «ՅՈՒՆԵՍԿՕ-ի մարդկության ոչ նյութական մշակութային ժառանգության ներկայացուցչական ցանկ. Գյումրու դարբնության ավանդույթ» թեմային նվիրված նամականիշի մարման արարողությանը
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանը մասնակցել է «ՅՈՒՆԵՍԿՕ-ի մարդկության ոչ նյութական մշակութային ժառանգության ներկայացուցչական ցանկ. Գյումրու դարբնության ավանդույթ» թեմային նվիրված մեկ նամականիշի մարման պաշտոնական արարողությանը:... մանրամասն »
Լիլիթ Մակունցը հանդիպում է ունեցել Գերմանիայի Ավետարանական եկեղեցու պատվիրակության հետ
Վարչապետի գլխավոր խորհրդական Լիլիթ Մակունցը հանդիպում է ունեցել Գերմանիայի Ավետարանական եկեղեցու արտերկրի եպիսկոպոս Ֆրանկ Կոպանիայի գլխավորած պատվիրակության հետ։ Մտքեր են փոխանակվել ՀՀ-ում և տարածաշրջանում տեղի ունեցող զարգացումների շուրջ, այդ թվում՝ Հայաստանի և... մանրամասն »

Араик Арутюнян принял участие в официальной церемонии гашения одной почтовой марки на тему «Репрезентативный список ЮНЕСКО нематериального культурного наследия человечества: традиция кузнечного ремесла Гюмри»
Руководитель аппарата премьер-министра Араик Арутюнян принял участие в официальной церемонии гашения одной почтовой марки на тему «Репрезентативный список ЮНЕСКО нематериального культурного наследия человечества: традиция кузнечного ремесла Гюмри».... подробности »
Лилит Макунц провела встречу с делегацией Евангелической церкви Германии
Главный советник премьер-министра Лилит Макунц приняла делегацию во главе с епископом Евангелической церкви Германии по зарубежным связям Франком Копанией. Состоялся обмен мнениями о развитиях в Армении и в регионе, в том числе перспективах установления мира между... подробности »