Ուրբաթ, 24 Հոկտեմբերի 2025
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը հանդես է եկել շնորհավորական ուղերձով Միավորված ազգերի կազմակերպության հիմնադրման ութսունամյակի առթիվ
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը մասնակցել է Միավորված ազգերի կազմակերպության հիմնադրման ութսունամյակի միջոցառմանը։ Իր ելույթում փոխվարչապետը շեշտել է կազմակերպության առանցքային դերը խաղաղության, զարգացման, մարդու իրավունքների ամրապնդման հարցում։ Ի թիվս այլ... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը այսօր մասնակցել է ԵՏՀ խորհրդի հերթական նիստին
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը տեսակապի միջոցով մասնակցել է Եվրասիական տնտեսական խորհրդի հերթական նիստին, որի օրակարգում ընդգրկված էին տասնյակից ավելի հարցեր։ Նիստի ընթացքում քննարկվեց նաև Հայաստանի, Ղազախստանի և Ղրղզստանի վարորդների՝ Ռուսաստանի Դաշնությունում... մանրամասն »
Արայիկ Հարությունյանը Կառավարությունում ընդունել է «Երիտասարդ քաղաքագետների ակումբ»-ի անդամներին
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանը Կառավարությունում ընդունել է «Երիտասարդ քաղաքագետների ակումբ»-ի անդամներին: Արայիկ Հարությունյանը ողջունել է հյուրերին, անդրադարձել պետական կառավարման համակարգի գործունեությանը, առանձնահատկություններին։... մանրամասն »

Вице-премьер Мгер Григорян направил поздравительное послание по случаю 80-летия основания Организации Объединенных Наций
Вице-премьер Мгер Григорян принял участие в мероприятии, посвященном 80-летию основания Организации Объединенных Наций. В своем выступлении вице-премьер подчеркнул ключевую роль Организации в укреплении мира, развития и прав человека. В числе прочих вопросов он... подробности »
Вице-премьер Мгер Григорян принял участие в очередном заседании Евразийского экономического совета
Вице-премьер Мгер Григорян в режиме видеоконференцсвязи принял участие в очередном заседании Евразийского экономического совета, в повестку дня которого было включено более десятка вопросов. В ходе заседания был также обсужден вопрос ограничения срока пребывания... подробности »
Араик Арутюнян принял в правительстве членов Клуба молодых политологов
Руководитель аппарата премьер-министра Араик Арутюнян принял в правительстве членов Клуба молодых политологов. Араик Арутюнян приветствовал гостей, коснулся деятельности и особенностей системы государственного управления. Руководитель аппарата... подробности »