Չորեքշաբթի, 24 Մայիսի 2023
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը Մոսկվայում մասնակցել է ԵԱՏՄ անդամ պետությունների ղեկավարների՝ Բելառուսի Հանրապետության նախագահ Ալեքսանդր Լուկաշենկոյի, Ղազախստանի Հանրապետության նախագահ Կասիմ-Ժոմարտ Տոկաևի, Ղրղզստանի Հանրապետության նախագահ Սադիր Ժապարովի, Ռուսաստանի... մանրամասն »
Եվրասիական տնտեսական համաժողովի շրջանակներում քննարկվել են ԵԱՏՄ առաջնահերթությունները
Եվրասիական տնտեսական համաժողովի շրջանակներում ՀՀ փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը մասնակցել է «ԵԱՏՄ առաջնահերթություններ 2030+» քննարկմանը , որին մասնակցում էին նաև Բելառուսի Հանրապետության փոխվարչապետ Իգոր Պետրիշենկոն, Ղազախստանի Հանրապետության փոխվարչապետ Սերիկ... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը Մոսկվայում մասնակցում է Եվրասիական տնտեսական համաժողովին
Աշխատանքային այցով Ռուսաստանի Դաշնությունում գտնվող փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը Մոսկվայում մասնակցում է Եվրասիական տնտեսական համաժողովին : Միջոցառման շրջանակներում փոխվարչապետը ներկա է գտնվել «Կանաչ Եվրասիա» միջազգային մրցույթի հաղթողների պարգևատրման... մանրամասն »

В рамках Евразийского экономического форума обсуждены приоритеты ЕАЭС
Вице-премьер Мгер Григорян принял участие в прошедшей в рамках II Евразийского экономического форума сессии “Приоритеты ЕАЭС 2030+”. В сессии также приняли участие заместитель премьер-министра Республики Беларусь Игорь Петришенко, заместитель премьер-министра... подробности »
Среда, 24 Май 2023
Вице-премьер Мгер Григорян принял участие в пленарном заседании Евразийского экономического форума
Вице-премьер Мгер Григорян в Москве принял участие в пленарном заседании Евразийского экономического форума. В заседании также приняли участие президент Республики Беларусь Александр Лукашенко, президент Республики Казахстан Касым-Жомарт Токаев, президент... подробности »
Вице-премьер Мгер Григорян в Москве принимает участие в Евразийском экономическом форуме
Находящийся с рабочим визитом в Российской Федерации вице-премьер Мгер Григорян в Москве принимает участие в Евразийском экономическом форуме . В рамках мероприятия вице-премьер присутствовал на церемонии награждения победителей международного конкурса... подробности »