Շաբաթ, 27 Օգոստոսի 2022
«Դուք եք այն լավագույն մասնագիտության կրողը, որի ստեղծածը դառնում է պատմություն»․ փոխվարչապետ Մաթևոսյանը շնորհավորել է Ճարտարապետության և շինարարության համալսարանի շրջանավարտներին
Փոխվարչապետ Համբարձում Մաթևոսյանը օգոստոսի 26-ին, Կատայքի մարզ կատարած այցի ընթացքում, մասնակցել է Ճարտարապետության և շինարարության Հայաստանի ազգային համալսարանի 2022 թվականի շրջանավարտների ավարտական վկայականների հանձնման հանդիսությանը։ Միջոցառմանը ներկա են եղել... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մաթևոսյանը Ողջաբերդ բնակավայրում հանդիպել է սողանքային գոտում գտնվող տների բնակիչներին․ Կառավարության որոշմամբ նրանց բնակարանի գնման վկայագիր է տրվելու
Փոխվարչապետ Համբարձում Մաթևոսյանը օգոստոսի 26-ին, Կոտայքի մարզ կատարած այցի ընթացքում, հանդիպել է Գառնի համայնքի Ողջաբերդ բնակավայրի սողանքային գոտում գտնվող 4-րդ և 5-րդ կարգի վնասվածության աստիճան ունեցող բնակելի տների բնակիչներին։ Հիշեցնենք, որ Կառավարությունը, 2022... մանրամասն »

Суббота, 27 Август 2022
Вы - носители лучшей профессии, т.к. творения представителей этой профессии становятся историей: вице-премьер Матевосян поздравил выпускников Национального университета архитектуры и строительства Армении
Вице-премьер Амбарцум Матевосян в рамках визита в Котайкскую область 26 августа принял участие в церемонии вручения дипломов выпускникам Национального университета архитектуры и строительства Армении 2022 года. В мероприятии приняли также участие министр образования,... подробности »
Вице-премьер Матевосян встретился с жителями находящихся в оползневой зоне населенного пункта Вохчаберд домов: решением правительства им будут выданы сертификаты на покупку жилья
Вице-премьер Амбарцум Матевосян 26 августа в рамках визита в Котайкскую область встретился с жителями аварийных домов 4-й и 5-й степени, находящихся в оползневой зоне населенного пункта Вохчаберд общины Гарни. Напомним, что правительство решением от 7 июля 2022 года... подробности »