Փոխվարչապետ Սուրեն Պապիկյանը ներկայացրել է Գեղարքունիքի նորանշանակ մարզպետ Կարեն Սարգսյանին
Սեպտեմբերի 13-ին ՀՀ փոխվարչապետ Սուրեն Պապիկյանն այցելել է ՀՀ Գեղարքունիքի մարզպետարան՝ աշխատակազմին, համայնքապետերին և մարզի ենթակառուցվածքների ղեկավարներին ներկայացնելով նորանշանակ մարզպետ Կարեն Սարգսյանին: Փոխվարչապետը շնորհակալություն է հայտնել... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Տնտեuական համագործակցության հարցերով հայ-ուկրաինական միջկառավարական համատեղ հանձնաժողովի համանախագահներին
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Տնտեuական համագործակցության հարցերով հայ-ուկրաինական միջկառավարական համատեղ հանձնաժողովի համանախագահներին՝ Ուկրաինայի սոցիալական քաղաքականության նախարար Մարինա Լազեբնային, ով Հայաստան է ժամանել մասնակցելու հանձնաժողովի 8-րդ... մանրամասն »

Вице-премьер Сурен Папикян представил новоназначенного губернатора Гегаркуника Карена Саркисяна
Вице-премьер Республики Армения Сурен Папикян 13 сентября посетил областной муниципалитет Гегаркуника, где представил аппарату, главам общин и руководителям инфраструктур области новоназначенного губернатора Карена Саркисяна. Вице-премьер поблагодарил бывшего... подробности »
Вице-премьер Мгер Григорян принял сопредседателей Совместной армяно-украинской межправительственной комиссии по вопросам экономического сотрудничества
Вице-премьер Мгер Григорян принял сопредседателей Совместной армяно-украинской межправительственной комиссии по вопросам экономического сотрудничества - министра социальной политики Украины Марину Лазебную, которая прибыла в Ереван для участия в 8-м заседании... подробности »