ՀՀ փոխվարչապետ Սուրեն Պապիկյանն ընդունել է ՎԶԵԲ տարածաշրջանային տնօրեն Կատարինա Բյորլին Հանսենին
Սեպտեմբերի 6-ին ՀՀ փոխվարչապետ Սուրեն Պապիկյանը հանդիպել է Վերակառուցման և զարգացման եվրոպական բանկի (ՎԶԵԲ) Կովկասի, Մոլդովայի և Բելառուսի տարածաշրջանային ղեկավար, տնօրեն Կատարինա Բյորլին Հանսենին: Վերջինիս ուղեկցում էր ՎԶԵԲ-ի երևանյան գրասենյակի ղեկավար Դմիտրի... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է ՀԲ տարածաշրջանային տնօրենին և ՀԲ հայաստանյան գրասենյակի նորանշանակ ղեկավարին
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Համաշխարհային բանկի (ՀԲ) Հարավային Կովկասի տարածաշրջանային տնօրեն Սեբաստիան Մոլինեուսին և ՀԲ հայաստանյան գրասենյակի նորանշանակ ղեկավար Կարոլին Գեգինատ: Հանդիպման սկզբում փոխվարչապետը ողջունելով հյուրերին՝ շնորհավորել է... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Սուրեն Պապիկյանն ընդունել է ԵԱԶԲ վարչության նախագահ Նիկոլայ Պոդգուզովին
Սեպտեմբերի 6-ին ՀՀ փոխվարչապետ Սուրեն Պապիկյանն ընդունել է Եվրասիական զարգացման բանկի (ԵԱԶԲ) վարչության նախագահ Նիկոլայ Պոդգուզովին և նրա գլխավորած պատվիրակությանը։ Ողջունելով հյուրերին՝ փոխվարչապետն արտահայտել է իր գոհունակությունը ԵԱԶԲ-ի հետ նախկինում ունեցած... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Եվրասիական զարգացման բանկի վարչության նախագահին
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Եվրասիական զարգացման բանկի (ԵԶԲ) վարչության նախագահ Նիկոլայ Պոդգուզովին: Ողջունելով հյուրին և նրա գլխավորած պատվիրակության անդամներին՝ փոխվարչապետը կարևորել է ԵԶԲ-ի հետ Հայաստանի համագործակցության խորացումը, ընդգծել հատկապես... մանրամասն »

Вице-премьер Сурен Папикян принял регионального директора ЕБРР Катарину Бьорлин Хансен
Вице-премьер Сурен Папикян 6 сентября принял регионального директора Европейского банка реконструкции и развития (ЕБРР) по Кавказу, Молдове и Беларуси Катарину Бьорлин Хансен. На встрече присутствовал также глава офиса ЕБРР в Армении Дмитрий Гвиндадзе. Вице-премьер... подробности »
Вице-премьер Мгер Григорян принял регионального директора и новоназначенного руководителя ереванского офиса ВБ
Вице-премьер Мгер Григорян принял регионального директора Всемирного банка по Южному Кавказу Себастьяна Молинеуса и новоназначенного руководителя ереванского офиса Всемирного банка Каролин Гегинат. Приветствуя гостей, вице-премьер поздравил Каролин Гегинат с... подробности »
Вице-премьер Сурен Папикян принял председателя правления ЕАБР Николая Подгузова
Вице-премьер Сурен Папикян 6 сентября принял председателя правления Евразийского банка развития (ЕАБР) Николая Подгузова и возглавляемую им делегацию. Приветствуя гостей, вице-премьер выразил удовлетворение налаженным с ЕАБР плодотворным сотрудничеством. Он... подробности »
Вице-премьер Мгер Григорян принял председателя правления Евразийского банка развития
Вице-премьер Мгер Григорян принял председателя правления Евразийского банка развития (ЕАБР) Николая Подгузова. Приветствуя гостя и членов возглавляемой им делегации, вице-премьер отметил важность углубления сотрудничества между Арменией и ЕАБР, подчеркнув... подробности »