Հինգշաբթի, 19 Նոյեմբերի 2020
Նոյեմբերի 19-ին ՀՀ փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանը և Առողջապահության նախարար Արսեն Թորոսյանը շրջայց են կատարել «Իզմիրլյան» և «Քանաքեռ-Զեյթուն» բժշկական կենտրոններում և ծանոթացել Արցախի պաշտպանության ընթացքում վիրավորված զինվորների բուժման ու կազդուրման... մանրամասն »
Կառավարությունում կայացել է Արցախում հումանիտար աղետի հակազդմանն ուղղված հարցերով զբաղվող աշխատանքային խմբի անդրանիկ նիստը
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանի գլխավորությամբ Կառավարությունում կայացել է Արցախում հումանիտար աղետի հակազդմանն ուղղված հարցերով զբաղվող աշխատանքային խմբի անդրանիկ նիստը: Նիստին մասնակցում էին Հայաստանի Հանրապետության և Արցախի Հանրապետության կառավարությունների... մանրամասն »

Четверг, 19 Ноябрь 2020
Вице-премьер Республики Армения Тигран Авинян и министр здравоохранения Арсен Торосян 19 ноября посетили медицинские центры “Измирлян” и “Канакер-Зейтун”, ознакомились с процессом лечения и выздоровления раненых при обороне Арцаха военнослужащих.... подробности »
В правительстве состоялось первое заседание Рабочей группы по противодействию гуманитарной катастрофе в Арцахе
Под председательством вице-премьера Мгера Григоряна в правительстве состоялось первое заседание Рабочей группы по противодействию гуманитарной катастрофе в Арцахе.   В заседании приняли участие должностные лица правительств Республики Армения и Республики... подробности »