Ուրբաթ, 6 Դեկտեմբերի 2019
Աշխատանքային այցով Մոսկվայում գտնվող փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը մասնակցել է Անկախ պետությունների համագործակցության տնտեսական խորհրդի 84-րդ նիստին: Նիստի օրակարգում ընդգրկված էին մեկ տասնյակից ավելի հարցեր: Քննարկվել են ԱՊՀ շրջանակներում տնտեսական... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը Մոսկվայում մասնակցել է ԵԱՏՄ թեմատիկ գնացքի մեկնարկի արարողությանը
Ռուսաստանի Դաշնություն աշխատանքային այցով մեկնած փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն այսօր առավոտյան մասնակցել է եվրասիական նախագծի 25-ամյակի ու Եվրասիական տնտեսական միության մասին պայմանագրի ստորագրման 5-ամյակի կապակցությամբ Մոսկվա քաղաքի մետրոյի թեմատիկ գնացքի մեկնարկի... մանրամասն »

Вице-премьер Мгер Григорян в Москве принял участие в церемонии запуска посвященного ЕАЭС тематического поезда
Находящийся с рабочим визитом в Москве вице-премьер Мгер Григорян сегодня утром принял участие в торжественной церемонии запуска тематического поезда метрополитена Москвы, посвященного 25-летию евразийского проекта и 5-летию подписания договора о Евразийском... подробности »
Вице-премьер Мгер Григорян принял участие в заседании Экономического совета СНГ
Находящийся с рабочим визитом в Москве вице-премьер Мгер Григорян принял участие в 84-м заседании Экономического совета Содружества независимых государств. В повестку дня заседания было включено более десятка вопросов. Были обсуждены актуальные вопросы... подробности »