Երկուշաբթի, 18 Նոյեմբերի 2019
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանի նախագահությամբ այսօր Մոսկվայում կայացել է Եվրասիական տնտեսական հանձնաժողովի խորհրդի հերթական նիստը: Նիստի օրակարգում ընդգրկված էին շուրջ չորս տասնյակ հարցեր, որոնք վերաբերում էին մինչև 2025 թվականակը եվրասիական տնտեսական ինտեգրման... մանրամասն »
Կառավարությունում քննարկվել են պետություն-եկեղեցի հարաբերություններին առնչվող հարցեր
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Էդուարդ Աղաջանյանի և Տ. Արշակ Եպիսկոպոս Խաչատրյանի միջև ս.թ նոյեմբերի 8-ին տեղի ունեցած հանդիպման ժամանակ ձեռք բերված պայմանավորվածության հիման վրա, այսօր Էդուարդ Աղաջանյանի և Տ. Արշակ Եպիսկոպոս Խաչատրյանի, ինչպես նաև շահագրգիռ այլ... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանը մասնակցել է «Թվային լուծումներ` միջսահմանային համագործակցության և առևտրի դյուրացման համար» համաժողովին
Նոյեմբերի 18-ին փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանը մասնակցել է «Թվային լուծումներ` միջսահմանային համագործակցության և առևտրի դյուրացման համար» տարածաշրջանային համաժողովին: Տիգրան Ավինյանը հանդես է եկել ելույթով, որում, մասնավորապես, ասել է. «Հարգելի՛ պարոն... մանրամասն »

Понедельник, 18 Ноябрь 2019
Вице-премьер Тигран Авинян принял участие в конференции “Цифровые решения для упрощения трансграничного сотрудничества и торговли”
Вице-премьер Тигран Авинян 18 ноября принял участие в региональной конференции “Цифровые решения для упрощения трансграничного сотрудничества и торговли”. Тигран Авинян выступил с речью, в которой, в частности, отметил: “Уважаемый господин Микурия,... подробности »
Под председательством Мгера Григоряна в Москве состоялось очередное заседание Совета ЕЭК
Под председательством вице-премьера Мгера Григоряна в Москве состоялось очередное заседание Совета Евразийской экономической комиссии. В повестке заседания было около 40 вопросов, которые касались разработки документа о стратегических направлениях евразийской... подробности »
В правительстве обсуждены вопросы отношений между государством и церковью
В соответствии с достигнутой 8 ноября в ходе встречи руководителя аппарата премьер-министра Эдуарда Агаджаняна и епископа Аршака Хачатряна договоренности, сегодня с участием Эдуарда Агаджаняна и епископа Аршака Хачатряна, а также других заинтересованных органов... подробности »