Կառավարությունում քննարկվել են համատիրությունների գործունեության բարելավմանն ուղղված հարցեր
Վարչապետի պաշտոնակատար Կարեն Կարապետյանի մոտ տեղի ունեցած խորհրդակցության ընթացքում համատիրությունների գործունեության բարելավմանն ուղղված հարցեր են քննարկվել: Ներկայացվել են ՀՀ արդարադատության նախարարության մշակած «Բազմաբնակարան շենքի կառավարման մասին» ՀՀ... մանրամասն »
Կարեն Կարապետյանին են ներկայացվել «Պետություն-մասնավոր գործընկերության մասին» ՀՀ օրենքի նախագծի մշակմանն ուղղված աշխատանքները
Վարչապետի պաշտոնակատար Կարեն Կարապետյանի մոտ տեղի է ունեցել խորհրդակցություն, որի ընթացքում ներկայացվել են «Պետություն-մասնավոր գործընկերության մասին» ՀՀ օրենքի նախագծի մշակման ուղղությամբ իրականացվող աշխատանքների ընթացքն ու հետագա քայլերը: Ռազմավարական... մանրամասն »
Հարկավոր է անդրադարձ կատարել եկամտային հարկի դրույքաչափի նվազեցման հարցին. Կարեն Կարապետյան
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետի պաշտոնակատար Կարեն Կարապետյանը: Նախքան օրակարգային հարցերի քննարկումը՝ վարչապետի պաշտոնակատարը մի շարք հանձնարարականներ է տվել: Կարեն Կարապետյանի առաջին հանձնարարականը եկամտային հարկի... մանրամասն »

Четверг, 12 Апрель 2018
В ходе состоявшегося у И.о. Премьер-министра Карена Карапетяна совещания были обсуждены вопросы улучшения деятельности кондоминиумов. Были представлены разработанные Министерством юстиции РА проекты законов РА «О внесении изменения в закон РА «Об управлении... подробности »
Карену Карапетяну представили работы, направленные на разработку проекта закона РА «О государственно-частном партнерстве»
У И.о. Премьер-министра Карена Карапетяна состоялось совещание, в ходе которого были представлены ход направленных на разработку проекта закона РА «О государственно-частном партнерстве» работ и дальнейшие шаги. Руководитель Центра стратегических инициатив... подробности »
Карен Карапетян: нужно рассмотреть вопрос снижения ставки подоходного налога
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел И.о. Премьер-министра РА Карен Карапетян. Перед обсуждением вопросов повестки дня И.о. Премьер-министра дал ряд поручений. Первое поручение Карена Карапетяна касалось подоходного налога и налогового... подробности »