Հինգշաբթի, 5 Ապրիլի 2018
Վարչապետին զեկուցվել են Մեղրի ազատ տնտեսական գոտու գործունեության հետագա զարգացմանն ուղղված աշխատանքները
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի մոտ տեղի ունեցած խորհրդակցության ընթացքում քննարկվել են Մեղրի ազատ տնտեսական գոտու (ԱՏԳ) գործունեության հետագա զարգացման ու ընդլայնման ուղղությամբ իրականացվող աշխատանքները: Մասնավորապես, վարչապետին զեկուցվել են ազատ տնտեսական գոտու... մանրամասն »
Վարչապետը հանձնարարել է սեղմ ժամկետներում վերացնել հանրային նշանակության վայրերում տեխնիկական անվտանգության խնդիրները
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը: Նախքան օրակարգային հարցերի քննարկումը՝ վարչապետը մի շարք հանձնարարականներ է տվել: Կառավարության ղեկավարի առաջին հանձնարարականը վերաբերում էր տեխնիկական անվտանգության... մանրամասն »

Премьер-министру доложили о работах, направленных на дальнейшее развитие деятельности Мегринской свободной экономической зоны
В ходе состоявшегося у Премьер-министра Карена Карапетяна совещания были обсуждены работы, осуществляемые в направлении дальнейшего развития и расширения деятельности Мегринской свободной экономической зоны (СЭЗ). В частности, Премьер-министру доложили о шагах,... подробности »
Премьер-министр поручил в сжатые сроки устранить проблемы технической безопасности в местах общественного значения
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Карен Карапетян. Перед обсуждением вопросов повестки дня Премьер-министр дал ряд поручений. Первое поручение Главы Правительства касалось соблюдения требований технической... подробности »