Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորած պատվիրակությանն ընդունել է Վրաստանի նախագահ Գիորգի Մարգվելաշվիլին
Վրաստան կատարած պաշտոնական այցի շրջանակում վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորած պատվիրակությանն ընդունել է Վրաստանի նախագահ Գիորգի Մարգվելաշվիլին։ Ողջունելով ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանին և նրա գլխավորած պատվիրակությանը, Վրաստանի նախագահը բարձր է գնահատել... մանրամասն »
Հայաստանի և Վրաստանի վարչապետերը հանդես են եկել ԶԼՄ ներկայացուցիչների համար հայտարարությամբ
Առանձնազրույցից և պաշտոնական պատվիրակությունների ընդլայնված կազմով բանակցություններից հետո վարչապետեր Կարեն Կարապետյանը և Գիորգի Կվիրիկաշվիլին Վրաստանի կառավարության մամուլի կենտրոնում հանդիպել են զանգվածային լրատվամիջոցների ներկայացուցիչներին և հանդես եկել... մանրամասն »
Թբիլիսիում կայացել են Հայաստանի և Վրաստանի կառավարությունների բարձր մակարդակի բանակցությունները
Հայաստանի վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորած կառավարական պատվիրակությունը Վրաստանի վարչապետ Գիորգի Կվիրիկաշվիլիի հրավերով պաշտոնական այցով ժամանել է Վրաստան: Դիմավորման պաշտոնական արարողությունից հետո տեղի է ունեցել Կարեն Կարապետյանի և Գիորգի Կվիրիկաշվիլիի... մանրամասն »
Կհանվի տուգանքի գումարը սահմանված ժամկետում չվճարելու հիմքով դրա նկատմամբ 25 կամ 50 տոկոս չափով հաշվեգրվող ավելացումների ինստիտուտի կիրառումը
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը: Գործադիրը հավանություն է տվել Ճանապարհային ոստիկանության համակարգի բարեփոխումների հայեցակարգին և հաստատել դրանից բխող միջոցառումների իրականացման ժամանակացույցը:... մանրամասն »

Четверг, 23 Февраль 2017
Возглавляемую Премьер-министром Кареном Карапетяном делегацию принял Президент Грузии Гиорги Маргвелашвили
В рамках официального визита в Грузию возглавляемую Премьер-министром Кареном Карапетяном делегацию принял Президент Грузии Гиорги Маргвелашвили. Приветствуя Премьер-министра РА Карена Карапетяна и возглавляемую им делегацию, Президент Грузии высоко оценил итоги... подробности »
Премьер-министры Армении и Грузии выступили с заявлениями для представителей СМИ
После беседы с глазу на глаз и переговоров делегаций в расширенном составе премьер-министры Карен Карапетян и Гиорги Квирикашвили в пресс-центре Правительства Грузии встретились с представителями средств массовой информации и выступили с заявлениями по итогам... подробности »
В Тбилиси состоялись переговоры высокого уровня правительств Армении и Грузии
Возглавлямая Премьер-министром Кареном Карапетяном правительственная делегация по приглашению Премьер-министра Грузии Гиоргия Квирикашвили с официальным визитом прибыла в Грузию. После официальной церемонии встречи состоялась беседа Карена Карапетяна и Гиоргия... подробности »
Карен Карапетян поручил привести незаконных водопользователей в законное поле: «Если нет, то закрыть точку водозабора»
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Карен Карапетян. Перед обсуждением вопросов повестки дня Премьер-министр дал ряд поручений. Первое поручение Премьер-министра касалось работ по подготовке к орошению. «Мы в... подробности »