Ամփոփվել են ՀՀ սփյուռքի, ֆինանսների, արդարադատության, արտաքին գործերի և ՊԵԿ-ի 2016 թ. գործունեության հաշվետվությունները
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարությունում շարունակվել է ՀՀ պետական կառավարման մարմինների գնահատված կատարողականների և ՀՀ կառավարության 2016 թ. գործունեության միջոցառումների ծրագրի ու գերակա խնդիրների կատարման մասին հաշվետվությունների քննարկումը: 2016... մանրամասն »
Կարեն Կարապետյանը և Պյոտր Սվիտալսկին քննարկել են կոռուպցիայի դեմ պայքարի ուղղությամբ գործակցությանը վերաբերող հարցեր
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ընդունել է Հայաստանի Հանրապետությունում Եվրոպական միության պատվիրակության ղեկավար, դեսպան Պյոտր Սվիտալսկիին: Քննարկվել են կոռուպցիայի դեմ պայքարի ուղղությամբ համագործակցությանը վերաբերող հարցեր: Կարեն Կարապետյանը ներկայացրել է... մանրամասն »

Вторник, 7 Февраль 2017
Представлены отчеты о деятельности министерств диаспоры, финансов, юстиции, иностранных дел РА и Комитета госдоходов в 2016 году
Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна в Правительстве сегодня продолжилось обсуждение отчетов органов государственного управления РА о выполненных в 2016 году работах, реализации программы мероприятий деятельности и приоритетных задач... подробности »
Карен Карапетян и Петр Свитальский обсудили вопросы сотрудничества в направлении борьбы с коррупцией
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня принял руководителя делегации Европейского союза в Республике Армения, посла Петра Свитальского. Были обсуждены вопросы, касающиеся сотрудничества в направлении борьбы с коррупцией. Карен Карапетян представил выполненные... подробности »