ՀՀ վարչապետն աշխատանքային այցով կմեկնի Բելառուսի Հանրապետություն
ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորած կառավարական պատվիրակությունը հոկտեմբերի 27-28-ն աշխատանքային այցով կմեկնի Բելառուսի Հանրապետություն: Կառավարության ղեկավարը հոկտեմբերի 27-ին Մինսկում կմասնակցի Եվրասիական միջկառավարական խորհրդի հերթական նիստին, իսկ հոկտեմբերի... մանրամասն »
Հետադարձ կապ կառավարության աշխատակազմի պատասխանատուների հետ
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի հանձնարարականի համաձայն ներկայացնում ենք կառավարության աշխատակազմի պատասխանատուներին՝ ըստ ոլորտների, ինչպես նաև նրանց կոնտակտային տվյալները, որոնց միջոցով հանրությունը և գործարար համայնքը կարող են կապ հաստատել, ներկայացնել վարչապետին... մանրամասն »
Վարչապետը մի շարք հանձնարարականներ է տվել հանրապետական գործադիր մարմինների ղեկավարներին՝ Կառավարության ծրագրի իրականացման վերաբերյալ
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ այսօր տեղի է ունեցել Կառավարության ծրագրի իրականացման միջոցառումների և գերակա խնդիրների վերաբերյալ խորհրդակցություն՝ ՀՀ նախարարների, ՀՀ մարզպետների, ՀՀ կառավարությանն առընթեր մարմինների ղեկավարների և ՀՀ կառավարության... մանրամասն »

Премьер-министр РА с рабочим визитом отправится в Республику Беларусь
Возглавляемая Премьер-министром РА Кареном Карапетяном правительственная делегация 27-28 октября с рабочим визитом отправится в Республику Беларусь. Глава Правительства 27 октября в Минске примет участие в очередном заседании Евразийского межправительственного... подробности »
Обратная связь с ответственными Аппарата Правительства
Согласно поручению Премьер-министра Карена Карапетяна представляем ответственных Аппарата Правительства по сферам, а также их контактные данные, посредством которых общество и бизнес-сообщество могут установить связь, представить направленные Премьер-министру свои... подробности »
Премьер-министр дал поручения руководителям республиканских исполнительных органов касательно реализации программы Правительства
Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна сегодня состоялось совещание по вопросам осуществления мероприятий по реализации программы и приоритетных задач Правительства с участием министров РА, губернаторов областей РА, руководителей органов при... подробности »