Վարչապետն այցելել է մարտական հենակետ և շնորհավորել Հայոց բանակի զինվորներին առաջիկա տոների առթիվ
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն Ամանորի և Սուրբ Ծննդյան տոների կապակցությամբ այցելել է ՀՀ պաշտպանության նախարարության N զորամասի մարտական հենակետ: Վարչապետը ծանոթացել է զինծառայողների սոցիալ-կենցաղային պայմաններին, զրուցել նրանց հետաքրքրող հարցերի շուրջ, ճաշել զինվորների... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի ամանորյա ուղերձը
Սիրելի՛ հայրենակիցներ, Մենք հրաժեշտ ենք տալիս 2015 թվականին: Ժամեր անց այն պատմություն կդառնա: Գալիք՝ 2016 թվականը հոբելյանական տարի է հայ ժողովրդի համար: Մենք հանդիսավորությամբ նշելու ենք Հայաստանի Հանրապետության անկախության հռչակման քսանհինգերորդ տարեդարձը: Այն... մանրամասն »

Среда, 30 Декабрь 2015
Премьер-министр посетил боевой опорный пункт и поздравил солдат Армянской армии с наступающими праздниками
Премьер-министр Овик Абраамян по случаю праздников Нового года и Рождества посетил боевой опорный пункт N-ской воинской части Министерства обороны РА. Премьер-министр ознакомился с социально-экономическими условиями военнослужащих, побеседовал об интересующих их... подробности »
Новогоднее обращение Премьер-министра РА Овика Абраамяна
Дорогие соотечественники! Мы прощаемся с 2015 годом. Пройдут часы, и он станет историей. Наступающий 2016 год – юбилейный для армянского народа. Мы будем торжественно отмечать двадцать пятую годовщину провозглашения Независимости Республики Армения. Она символизирует... подробности »