Հինգշաբթի, 10 Սեպտեմբերի 2015
Վարչապետ. «Հարկավոր է տնտեսվարողների բեռն ավելի թեթևացնել, հնարավորություններն ավելի մեծացնել, բիզնես աշխարհի կյանքը դյուրացնել»
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը: Մինչ օրակարգին անցնելը վարչապետը շնորհավորել է Արփինե Հովհաննիսյանին Արդարադատության նախարարի պաշտոնում նշանակվելու կապակցությամբ՝ մաղթելով բեղմնավոր ու արդյունավետ... մանրամասն »
Ներկայացվել է ՀԾԿՀ-ում իրականացվող խորհրդատվության ընթացքը
Այսօր կայացել է ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը: Մինչ նիստի օրակարգի հարցերին անցնելը, վարչապետը ՀՀ փոխվարչապետ, միջազգային տնտեսական ինտեգրման և բարեփոխումների և ՀՀ էներգետիկայի և բնական պաշարների նախարարներից հետաքրքրվել է... մանրամասն »

Четверг, 10 Сентябрь 2015
Премьер-министр: «Нужно облегчить нагрузку хозяйствующих субъектов, увеличить их возможности, упростить жизнь мира бизнеса»
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Овик Абраамян. Перед тем как перейти к повестке дня, Премьер-министр поздравил Арпине Оганнесян с назначением на должность Министра юстиции, пожелав плодотворной и результативной... подробности »
Представлен ход осуществляемого в КРОУ консалтинга
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Овик Абраамян. Перед тем как перейти к вопросам повестки дня, Премьер-министр поинтересовался у Вице-премьер-министра, Министра международной экономической интеграции и реформ РА и... подробности »