Ուրբաթ, 14 Օգոստոսի 2015
Վարչապետը ծանոթացել է Գեղարքունիքի և Լոռու մարզերում իրականացվող մի շարք ենթակառուցվածքային ծրագրերի ընթացքին
ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն աշխատանքային այց է կատարել Գեղարքունիքի և Լոռու մարզեր: Կառավարության ղեկավարը մարզային այցն սկսել է Գեղարքունիքի մարզի Սևան քաղաքից: Առաջին կանգառը քաղաքի թիվ 2 «Զարթոնք» մսուր-մանկապարտեզն էր: Վարչապետը ծանոթացել է այնտեղ ստեղծված... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է ՌԴ-ից ժամանած մի խումբ ներդրողների
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է Ռուսաստանի Դաշնությունից ժամանած մի խումբ գործարարների: Վարչապետը ողջունել է նրանց այցը ՀՀ և նշել, որ կառավարությունը պատրաստ է աջակցել տարբեր ոլորտներում նրանց կողմից հնարավոր ներդրումային ծրագրերի իրականացման աշխատանքներին:... մանրամասն »

Премьер-министр ознакомился с ходом реализации ряда инфраструктурных программ в Гегаркуникской и Лорийской областях
Премьер-министр РА Овик Абраамян совершил рабочий визит в Гегаркуникскую и Лорийскую области. Глава Правительства начал областной визит с города Севана Гегаркуникской области. Первая остановка была в городском детском саду-яслях №2 «Зартонк». Премьер-министр... подробности »
Премьер-министр принял группу прибывших из РФ инвесторов
Премьер-министр Овик Абраамян принял группу прибывших из Российской Федерации предпринимателей. Премьер-министр приветствовал их визит в РА и отметил, что Правительство готово содействовать работам по осуществлению ими возможных инвестиционных программ в различных... подробности »