Քննարկվել են ՀՀ էներգետիկ համակարգի երկարաժամկետ զարգացման հեռանկարները
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր տեղի է ունեցել վերլուծական քննարկում՝ Հայաստանի էներգետիկ համակարգի վիճակի, մարտահրավերների և զարգացման հեռանկարների վերաբերյալ: ՀՀ էներգետիկայի և բնական պաշարների նախարարի տեղակալ Արեգ Գալստյանը... մանրամասն »
Տեղի է ունեցել ՀՀ-ում պետական միջնաժամկետ ծախսային ծրագրերի մշակման մշտապես գործող բարձրագույն խորհրդի նիստ
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել ՀՀ-ում պետական միջնաժամկետ ծախսային ծրագրերի մշակման մշտապես գործող բարձրագույն խորհրդի նիստը: Քննարկվել և հավանություն է տրվել ՀՀ-ում 2016-2018 թվականների պետական միջնաժամկետ ծախսերի ծրագրի... մանրամասն »

Обсуждены перспективы долгосрочного развития энергетической системы РА
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве сегодня состоялось аналитическое обсуждение состояния, вызовов и перспектив развития энергетической системы Армении. Заместитель Министра энергетики и природных ресурсов РА Арег Галстян... подробности »
Состоялось заседание постоянно действующего Высшего совета по разработке в РА государственных среднесрочных расходных программ
Под председательством Премьер-министра Овика Абраамяна в Правительстве состоялось заседание постоянно действующего Высшего совета по разработке в РА государственных среднесрочных расходных программ. Были обсуждены и одобрены основные макроэкономические... подробности »