Ուրբաթ, 27 Փետրվարի 2015
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է Մշակութային դիվանագիտության ինստիտուտի գործադիր տնօրեն և հիմնադիր Մարկ Դոնֆրիդին: Հանդիպմանը զրուցակիցները քննարկել են Մշակութային դիվանագիտության ինստիտուտի նախաձեռնությամբ 2015 թ. հոկտեմբերին Հայաստանում կայանալիք... մանրամասն »
Կառավարությունն առաջարկել է Ազգային ժողովին արտահերթ նիստ գումարել
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության արտահերթ նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը: Ղեկավարվելով Հայաստանի Հանրապետության Սահմանադրության 70-րդ հոդվածով` ՀՀ կառավարությունը որոշել է առաջարկել ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահին 2015 թ. մարտի 3-ին ժամը 12:00-ին գումարել... մանրամասն »

Пятница, 27 Февраль 2015
Премьер-министр Овик Абраамян принял исполнительного директора и учредителя Института культурной дипломатии Марка Донфрида. На встрече собеседники обсудили содержательные и организационные вопросы, касающиеся инвестиционного форума «Международный бизнес и... подробности »
Правительство предложило Национальному Собранию созвать внеочередное заседание
Сегодня состоялось внеочередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Овик Абраамян. Руководствуясь статьей 70 Конституции Республики Армения, Правительство РА решило предложить Председателю Национального Собрания РА 3 марта 2015 года в 12:00 созвать... подробности »