Վարչապետն այցելել է ոսկեգործական բնագավառի ազատ տնտեսական գոտու տարածք
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այցելել է Հայաստանում «Էյ ջեյ էյ հոլդինգ» ընկերության տարածք, որտեղ ստեղծվում է մասնագիտացված ոսկերչական, ակնագործական և ժամագործական ազատ տնտեսական գոտի: Կառավարության ղեկավարը ՀՀ էկոնոմիկայի նախարար Վահրամ Ավանեսյանի և ընկերության... մանրամասն »
Տիգրան Սարգսյանը ծանոթացել է Արմավիրի մարզում հակակարկտային համակարգերի տեղակայման և կառավարման աշխատանքներին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը ՀՀ արտակարգ իրավիճակների նախարար Արմեն Երիցյանի և ՀՀ գյուղատնտեսության նախարար Սերգո Կարապետյանի ուղեկցությամբ այցելել է Արմավիրի մարզ: Կառավարության ղեկավարը նախ եղել է Արշալույս և Ակնալիճ համայնքների մերձակայքում գտնվող հակակարկտային... մանրամասն »
Կառավարությունը քննարկում է ՓՄՁ-ների համար հարկային բեռի իջեցման հարցը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի նախագահությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել ՀՀ փոքր և միջին ձեռնարկատիրության զարգացման խորհրդի հերթական նիստը: Նիստի օրակարգում ընդգրկված էր երկու հարց՝ ռիելթորական կազմակերպությունների հարկային բեռի նվազեցման և առևտրի ոլորտի... մանրամասն »

Суббота, 1 Март 2014
Премьер-министр Тигран Саркисян посетил территорию компании «Эй джей эй холдинг» в Армении, где создается специализированная свободная экономическая зона (СЭЗ) ювелирного дела, златоделия и изготовления часов. Глава Правительства в сопровождении Министра... подробности »
Тигран Саркисян ознакомился с работами по установке противоградовых систем в Армавирской области и управлению ими
Премьер-министр Тигран Саркисян в сопровождении Министра по чрезвычайным ситуациям РА Армена Ерицяна и Министра сельского хозяйства РА Серго Карапетяна посетил Армавирскую область. Глава Правительства сперва побывал на находящейся в окрестностях общин Аршалуйс и... подробности »
Правительство обсуждает вопрос снижения налоговой нагрузки для МСП
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось очередное заседание Совета содействия развитию малого и среднего предпринимательства РА. В повестку дня заседания было включено два вопроса: обсуждение сокращения налоговой... подробности »