Ուրբաթ, 26 Ապրիլի 2013
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել բերքի մթերման ու արտադրանքի իրացման կազմակերպման շուրջ խորհրդակցություն: ՀՀ գյուղատնտեսության նախարարի պաշտոնակատար Սերգո Կարապետյանը ներկայացրել է վարչապետ Սարգսյանի հանձնարարականով... մանրամասն »
Քննարկվել է «Տեսչական ծառայության մասին» ՀՀ օրենքի նախագիծը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի նախագահությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել տեսչական բարեփոխումների համակարգման խորհրդի իններորդ նիստը: Համաձայն հաստատված օրակարգի` ներկայացվել և հավանության են արժանացել ՀՀ գյուղատնտեսության նախարարության սննդամթերքի... մանրամասն »
Կայացել է ՀՀ կայուն զարգացման ազգային խորհրդի հերթական նիստը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Հայաստանի Հանրապետության կայուն զարգացման ազգային խորհրդի հերթական նիստը: Օրակարգային առաջին հարցով ներկայացվել են ՄԱԿ-ի «Ռիո+20» կայուն զարգացման գագաթնաժողովի և «Post-Rio»... մանրամասն »

Премьер-министр поручил продолжить работы для урегулирования проблем в вопросе заготовки урожая
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось совещание по вопросам организации заготовки урожая и реализации продукции. Исполняющий обязанности Министра сельского хозяйства Армении Серго Карапетян представил результаты... подробности »
Обсужден проект закона Республики Армения «Об инспекционной службе»
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось девятое заседание Совета по координации инспекционных реформ. Согласно утвержденной повестке дня, были представлены и одобрены 6 проверочных листов Государственной службы... подробности »
Состоялось очередное заседание Национального совета по устойчивому развитию Республики Армения
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось очередное заседание Национального совета по устойчивому развитию Республики Армения. По первому вопросу повестки дня были представлены результаты саммита по устойчивому развитию... подробности »