Տիգրան Սարգսյանը մասնակցել է «Կովկաս շինարարություն և վերանորոգում EXPO 2013» ցուցահանդեսի բացմանը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է «Երևան Էքսպո» ցուցահանդեսային համալիրում կազմակերպված տասներորդ հոբելյանական միջազգային մասնագիտացված «Կովկաս շինարարություն և վերանորոգում EXPO 2013» ցուցահանդեսի բացմանը։ Ավանդական դարձած ամենամյա... մանրամասն »
Պետությունը գործարարներին հրավիրում է երկխոսության
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի նախագահությամբ այսօր ՀՀ էկոնոմիկայի նախարարության համաժողովների դահլիճում տեղի է ունեցել խորհրդակցություն արդյունաբերության ոլորտի ներկայացուցիչների հետ: Միջոցառմանը հրավիրված էին մասնակցելու ավելի քան 100 արդյունաբերական... մանրամասն »

Пятница, 29 Март 2013
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял участие в открытии организованной в выставочном комплексе «Ереван Экспо» десятой юбилейной международной специализированной выставки «Кавказ строительство и ремонт EXPO 2013». Целью ставшей традиционной... подробности »
Государство приглашает бизнесменов к диалогу
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна сегодня в конференц-зале Министерства экономики Армении состоялось совещание с представителями промышленной сферы. Для участия в мероприятии были приглашены представители более 100 промышленных компаний. Во... подробности »