Երեքշաբթի, 24 Հուլիսի 2012
Տիգրան Սարգսյանը և Սերգեյ Նարիշկինը քննարկել են հայ-ռուսական ռազմավարական համագործակցությանն առնչվող հարցեր
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է պաշտոնական այցով Հայաստանում գտնվող Ռուսաստանի Դաշնության Դաշնային ժողովի Պետական դումայի նախագահ Սերգեյ Նարիշկինի գլխավորած պատվիրակությանը: «Նման հանդիպումները լավ հնարավորություն են քննարկելու հայ-ռուսական... մանրամասն »
Կայացել է ՀՀ վարչապետին կից արդյունաբերական խորհրդի նիստ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի նախագահությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Հայաստանի Հանրապետության վարչապետին կից արդյունաբերական խորհրդի հերթական նիստը` պետական գերատեսչությունների ղեկավարների, մասնավոր հատվածի և խորհրդարանական ուժերի ներկայացուցիչների... մանրամասն »

Вторник, 24 Июль 2012
Тигран Саркисян и Сергей Нарышкин обсудили вопросы, касающиеся армяно-российского стратегического сотрудничества
Премьер-министр Тигран Саркисян принял делегацию во главе с находящимся с официальным визитом в Армении Председателем Государственной Думы Федерального Собрания Российской Федерации Сергеем Нарышкиным. «Такие встречи являются хорошей возможностью для обсуждения... подробности »
Состоялось заседание Промышленного совета при Премьер-министре Республики Армения
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось очередное заседание Промышленного совета при Премьер-министре Республики Армения с участием руководителей государственных ведомств, представителей частного сектора и... подробности »