Վարչապետը տեղական ապրանք արտադրողներին է ներկայացրել Հայաստանի արդյունաբերական քաղաքականության ռազմավարությունը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է Հայրենական ապրանք արտադրողների միության ընդլայնված նիստին: Ողջունելով մասնակիցներին` վարչապետ Սարգսյանը նշել է. «Արտահանմանն ուղղված արդյունաբերական քաղաքականությունից բխող բոլոր որոշումներն իրականացվելու են... մանրամասն »
Աշխարհի և Եվրոպայի առաջնություններում բարձր ցուցանիշների հասած մարզիկներին շնորհվել են դրամական մրցանակներ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ 2011 թվականին աշխարհի և Եվրոպայի առաջնություններում առավել բարձր ցուցանիշների հասած հանրապետության 106 մարզիկներին, նրանց մարզիչներին (անձնական մարզիչներ, հավաքականի ավագ մարզիչներ, երկրորդ մարզիչներ), բժիշկներին ու մարզական... մանրամասն »

Понедельник, 19 Декабрь 2011
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял участие в расширенном заседании Союза отечественных товаропроизводителей. Приветствуя участников заседания, Премьер-министр Тигран Саркисян отметил: «Все решения, вытекающие из направленной на экспорт промышленной... подробности »
Достигшим высоких результатов на чемпионатах мира и Европы спортсменам присуждены денежные премии
Решением Премьер-министра Тиграна Саркисяна достигшим в 2011 году на первенствах мира и Европы наиболее высоких показателей 106 спортсменам, их тренерам (персональные тренеры, старшие тренеры сборной, вторые тренеры), врачам и спортивным организациям присуждены денежные... подробности »