Վարչապետ Սարգսյանը պարգևատրել է «Իմ համայնքը» խորագիրը կրող շարադրության մրցույթի հաղթողներին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր Ազգային պատկերասրահում մասնակցել է «Իմ համայնքը» խորագիրը կրող շարադրության մրցույթի ամփոփմանը: Մրցույթը, որին մասնակցել են հանրապետության մարզերի 150 և Երևանի 50 հանրակրթական դպրոցների 9-11-րդ դասարանցիները, կազմակերպվել է Հայաստանի... մանրամասն »
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Կարինե Կիրակոսյանն իր դիմումի համաձայն ազատվել է ՀՀ կառավարությանն առընթեր պետական գույքի կառավարման վարչության պետի պաշտոնից։
Խորհրդակցություն պետական խորհրդանշանների հանրահռչակման վերաբերյալ
Այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել պետական խորհրդանշանների հանրահռչակմանը նվիրված խորհրդակցություն, որը վարել է վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: Խորհրդակցության ընթացքում քննարկվել են ՀՀ պետական խորհրդանշանների ճանաչմանը, արժևորմանը և հանրահռչակմանն ուղղված... մանրամասն »

Пятница, 27 Май 2011
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня в Национальной картинной галерее принял участие в подведении итогов конкурса сочинений под названием «Моя община». Конкурс, в котором приняли участие учащиеся 9-11 классов 150 областных и 20 ереванских общеобразовательных школ... подробности »
Решением Премьер-министра Тиграна Саркисяна Карине Киракосян согласно ее заявлению освобождена от должности начальника Управления при Правительстве Республики Армения по управлению государственным имуществом.
Совещание по вопросам популяризации государственных символов
Сегодня в Правительстве состоялось совещание, посвященное популяризации государственных символов Республики Армения, которое вел Премьер-министр Тигран Саркисян. В ходе совещания были обсуждены мероприятия, направленные на повышение значения и ценности, а также... подробности »