Վարչապետը մասնակցել է Հայաստանի գեղարվեստի պետական ակադեմիայի հիմնադրման 65-ամյակին նվիրված միջոցառմանը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է Հայաստանի ազգային պատկերասրահում կայացած միջոցառմանը, որը նվիրված էր Երևանի գեղարվեստի պետական ակադեմիայի հիմնադրման 65-ամյակին: Տիգրան Սարգսյանը, շնորհավորելով Ակադեմիայի ողջ անձնակազմին, նշել է, որ հպարտանում է մեր... մանրամասն »
Կայացել է Հյուսիս-hարավ ճանապարհային միջանցքի ներդրումային ծրագրի կառավարման խորհրդի նիստ
Այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել Հյուսիս-հարավ ճանապարհային միջանցքի ներդրումային ծրագրի կառավարման խորհրդի հերթական նիստը, որը վարել է վարչապետ, խորհրդի նախագահ Տիգրան Սարգսյանը։ Օրակարգի առաջին հարցով խորհուրդը քննարկել և հաստատել է Հյուսիս-հարավ... մանրամասն »

Премьер-министр принял участие в мероприятии, посвященном 65-летию основания Ереванской государственной художественной академии
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял участие в состоявшемся в Национальной картинной галерее Армении мероприятии, посвященном 65-летию основания Ереванской государственной художественной академии. Поздравляя работников Академии, Тигран Саркисян отметил,... подробности »
Сегодня в Правительстве состоялось очередное заседание Совета управления инвестиционной программой дорожного коридора «Север-Юг», которое вел Премьер-министр, председатель Совета Тигран Саркисян. В рамках первого вопроса повестки дня Совет обсудил и утвердил... подробности »