ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը մայիսի 21-22-ը աշխատանքային այցով կմեկնի Ղազախստանի Հանրապետություն` մայրաքաղաք Աստանայում հրավիրված ԱՊՀ անդամ պետությունների կառավարություննների ղեկավարների հերթական նիստին մասնակցելու նպատակով։ ՀՀ վարչապետի գլխավորած պատվիրակության... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի ցավակցությունը Այդին Մորիկյանի մահվան կապակցությամբ
Խոր վշտով իմացա ճանաչված լրագրող և խմբագիր Այդին Մորիկյանի վաղաժամ մահվան լուրը։ Նրա անունը սերտորեն կապված է Արցախյան շարժման, Հայոց անկախ պետականության վերականգնման և զարգացման հետ։ Նա այն մտավորականներից էր, ովքեր առանց երկմտելու կանգնեցին ժողովրդի կողքին, ուժ ու... մանրամասն »

Премьер-министр РА Тигран Саркисян 21-22 мая с рабочим визитом отбудет в столицу Республики Казахстан город Астану для участия в очередном заседании Совета глав правительств Содружества Независимых Государств. В составе возглавляемой Премьер-министром РА делегации -... подробности »
Соболезнование Премьер-министра РА Тиграна Саркисяна в связи с кончиной Айдина Морикяна
С чувством глубокой скорби воспринял весть о безвременной кончине известного журналиста и редактора Айдина Морикяна. Его имя тесно связано с Арцахским движением, восстановлением и развитием независимой Армянской государственности. Он был из тех представителей... подробности »