Հունաստանի Հանրապետության նախագահ Կարոլոս Պոպուլիասը շնորհավորական ուղերձ է հղել ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանին, որում, մասնավորապես, ասված է. «Թույլ տվեք շնորհավորել Ձեզ Հայաստանի Հանրապետության նախագահի պաշտոնում ընտրվելու կապակցությամբ և հաջողություն մաղթել Ձեր... մանրամասն »
Հայաստանի նախագահական ընտրություններում տարած հաղթանակի առիթով ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանին շնորհավորել է Մարոկկոյի թագավոր Մուհամեդ VI-ը: Ուղերձում, մասնավորեպես, ասված է. «Մեծ հաճույքով հղում եմ Ձեզ ջերմագին շնորհավորանքներս Հայաստանի Հանրապետության նախագահի... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Սիմոն Տեր-Սիմոնյանը: Հանձնաժողովը քննարկել է 7 բարեգործական ծրագիր: Մասնավորապես, քննարկվել և հաստատվել են «Հայաստան» համահայկական... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանը: Մինչ օրակարգի հարցերին անցնելը, վարչապետը նախ շնորհակալություն է հայտնել կառավարության անդամներին և ի դեմս նրանց` ՀՀ բոլոր այն քաղաքացիներին, ովքեր օժանդակել են փետրվարի 19-ին... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության նախագահի պաշտոնում ընտրվելու կապակցությամբ, ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանին իր շնորհավորանքն է հղել Բուլղարիայի Հանրապետության նախագահ Գեորգի Պրվանովը: Ուղերձում, մասնավորապես, ասված է. «Թույլ տվեք հայտնել իմ վստահությունը, որ Հայաստանի և... մանրամասն »

Сегодня состоялось очередное заседание Комиссии по координации благотворительных программ Правительства РА, которое вел председатель комиссии Симон Тер-Симонян. Комиссия рассмотрела 7 благотворительных программ. В частности, были рассмотрены и утверждены:... подробности »
Президент Греческой Республики Каролос Популиас направил поздравительное послание Премьер-министру РА Сержу Саргсяну, в котором, в частности, говорится: « Позвольте поздравить Вас с избранием на должность Президента Республики Армения и пожелать успехов в Вашей... подробности »
С победой на президентских выборах РА Премьер-министра РА Сержа Саргсяна поздравил Король Марокко Мухаммед VI. В послании, в частности, говорится: « С большим удовольствием направляю Вам свои горячие поздравления в связи с избранием на должность Президента... подробности »
В связи с избранием на пост Президента Республики Армения, Премьер-министру РА Сержу Саргсяну направил свое поздравительное послание Президент Республики Болгария Георгий Прванов. В послании, в частности, говорится: « Позвольте выразить свою уверенность, что... подробности »