Երեքշաբթի, 15 Հունվարի 2008
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանի մոտ այսօր տեղի է ունեցել գործարար միջավայրի բարելավման խնդիրներին նվիրված խորհրդակցություն, որին մասնակցել են ՀՀ առևտրի և տնտեսական զարգացման, ֆինանսների և էկոնոմիկայի, աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարները, արդարադատության նախարարի... մանրամասն »
Այսօր ՀՀ կառավարությունում տեղի է ունեցել 1988թ. դեկտեմբերի 7-ին Հայաստանում տեղի ունեցած երկրաշարժի 20-րդ տարելիցին նվիրված միջոցառումների կազմակերպման պետական հանձնաժողովի երկրորդ նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ, ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանը: Հանձնաժողովի... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն այսօր ընդունել է ԵԱՀԿ Մինսկի խմբի համանախագահներ Մեթյու Բրայզային, Բեռնար Ֆասյեին, Յուրի Մերզլյակովին, ԵԱՀԿ գործող նախագահի անձնական ներկայացուցիչ Անջեյ Կասպրչիկին և Եվրասիական հակամարտությունների գծով խորհրդատու Մայքլ Կարփենթերին:... մանրամասն »

У Премьер-министра РА Сержа Саргсяна сегодня состоялось совещание, посвященное вопросам улучшения бизнес-среды, в котором приняли участие министры финансов и экономики, торговли и экономического развития, труда и социальных вопросов РА, Заместитель министра юстиции,... подробности »
Сегодня в Правительстве РА состоялось второе заседание Государственной комиссии по организации мероприятий, посвященных 20-й годовщине землетрясения 1988 года, которое вел председатель комиссии, Премьер-министр РА Серж Саргсян. Кроме членов комиссии, в заседании приняли... подробности »
Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня принял сопредседателей Минской группы ОБСЕ Мэтью Брайзу, Бернара Фасье, Юрия Мерзлякова, личного представителя действующего председателя ОБСЕ Анджея Каспрщика и советника по линии евроазиатских конфликтов Майкла Карпентера.... подробности »