ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն այսօր հանդիպում է ունեցել պետական բարձրագույն ուսումնական հաստատությունների 2007թ. ընդունելության քննությունների առարկայական քննական հանձնաժողովների նախագահների հետ: Հանդիպման սկզբում ՀՀ կրթության և գիտության նախարար Լևոն Մկրտչյանը... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն այսօր ՀՀ կառավարությանն առընթեր հարկային պետական ծառայության աշխատակազմին ներկայացրել է ՀՀ նախագահի հուլիսի 17-ի հրամանագրով նշանակված հարկային պետական ծառայության նոր պետին` Վահրամ Բարսեղյանին և խոսել ծառայության առջև դրված խնդիրների ու... մանրամասն »

Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня представил аппарату Государственной налоговой службы при Правительстве РА ее нового начальника Ваграма Барсегяна, назначенного на эту должность указом Президента РА от 17 июля, отметив при этом стоящие перед службой задачи и... подробности »
Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня имел встречу с председателями предметных экзаменационных комиссий вступительных экзаменов в государственные высшие учебные заведения в 2007 году. В начале встречи Министр образования и науки РА Левон Мкртчян представил... подробности »