Երկուշաբթի, 26 Հունիսի 2006
Այսօր ՀՀ կառավարությունում Տարածքային կառավարման նախարար, Հայ-եգիպտական միջկառավարական հանձնաժողովի համանախագահ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է Եգիպտոսի արտաքին գործերի նախարարի տեղակալ տիկին Ֆաթմա Զահրային և նրա գլխավորած պատվիրակությանը: Նշելով Հայաստանի և... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը հուլիսի 7-ին աշխատանքային այցով կմեկնի Վրաստան` մասնակցելու Հայ-վրացական տնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի հերթական նիստին, որը երկկողմ պայմանավորվածության համաձայն, տեղի կունենա Աջարիայում:
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը հունիսի 26-ից մեկնել է կարճատև արձակուրդ: Վարչապետն իր մեկշաբաթյա արձակուրդը կօգտագործի Ֆրանսիայում առողջական կանխարգելիչ հերթական հետազոտություն անցնելու նպատակով:

Сегодня в Правительстве РА Министр территориального управления РА, сопредседатель Армяно-египетской межправительственной комиссии Овик Абрамян принял заместителя Министра иностранных дел Египта госпожу Фатму Захру и возглавляемую ею делегацию. Отметив... подробности »
Премьер-министр РА Андраник Маргарян 7-го июля с рабочим визитом направится в Грузию для участия в очередном заседании Армяно-грузинской межправительственной комиссии по экономическому сотрудничеству, которое в соответствии с двусторонней договоренностью... подробности »
Премьер-министр РА Андраник Маргарян 26-го июня отбыл в краткосрочный отпуск. Премьер-министр использует свой недельный отпуск с целью прохождения очередного профилактического медицинского обследования во Франции.