ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է Մայքրոսոֆթ ընկերության փոխնախագահ Վահե Թորոսյանին, որին ուղեկցում են ԱՊՀ երկրներում ընկերության գլխավոր տնօրեն Սերգյուշ Վիզան, գործարար կառավարման և ռազմավարության գծով տնօրեն Պոլ Մակլեստոնը և Հայաստանում Մայքրոսոֆթի... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի որոշմամբ, Արայիկ Գրիգորյանը 2006 թվականի մայիսի 15-ից ազատվել է ՀՀ առևտրի և տնտեսական զարգացման նախարարի տեղակալի պաշտոնից: Վարչապետի մեկ այլ որոշմամբ Արծրունի Աղաջանյանն ազատվել է ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարի տեղակալի... մանրամասն »

Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял вице-президента компании Майкрософт Ваге Торосяна, которого сопровождают генеральный директор компании в странах СНГ Сергюш Виза, директор по линии бизнес-управления и стратегии Пол Маклестон и новоназначенный... подробности »
Решением Премьер-министра РА Андраника Маргаряна Араик Григорян с 15 мая 2006 года освобожден от должности заместителя Министра торговли и экономического развития РА. Другим решением Премьер-министра Арцруни Агаджанян освобожден от должности заместителя Министра... подробности »