Չորեքշաբթի, 5 Ապրիլի 2006
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է Եվրոպական հանձնաժողովի արտաքին հարաբերությունների գլխավոր տնօրենի տեղակալ Ֆոկիոն Ֆոտիադիսին: Նկատի ունենալով, որ պարոն Ֆոտիադիսը վերջերս է նշանակվել այդ պաշտոնին և Երևան է ժամանել Եվրոպական հարևանության... մանրամասն »
2006թ. մարտի 2-6-ը Իրանի Իսլամական Հանրապետության Թեհրան քաղաքում անցկացված աշխարհի գավաթի առաջնությանը սպորտային մարմնամարզության ոլորտում ունեցած մեծ հաջողությունների ու նվաճումների համար ՀՀ վարչապետի շնորհակալագրերով խրախուսվել են մարզիչ Հ. Սերոբյանը, մարզիկ, ոսկե... մանրամասն »

Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял заместителя генерального директора внешних отношений Европейской комиссии Фокиона Фотиадиса. Имея в виду, что господин Фотиадис недавно назначен на эту должность и прибыл в Ереван с целью обсуждения вопросов,... подробности »
За большие успехи и достижения в области спортивной гимнастики в ходе первенства на Кубок мира, состоявшегося 2-6 марта 2006 года в столице Исламской Республики Иран городе Тегеране, благодарственными грамотами Премьер-министра РА поощрены тренер А. Серобян и спортсмены:... подробности »