Այսօր ՀՀ կառավարությունում տեղի է ունեցել «Զարգացման հայկական գործակալություն» (ԶՀԳ) ՓԲԸ-ի խորհրդի նիստ, որը վարել է խորհրդի նախագահ, վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը: Խորհուրդը քննարկել և հաստատել է ընկերության կողմից Համաշխարհային բանկի օտարերկրյա ներդրումների և... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի որոշմամբ հաստատվել է Հայաստանի Հանրապետության և Իրանի Իսլամական Հանրապետության միջկառավարական համատեղ հանձնաժողովի հայկական մասի անհատական կազմը: Հանձնաժողովի նախագահ է նշանակվել ՀՀ էներգետիկայի նախարար Արմեն Մովսիսյանը,... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի մարտի 10-ի որոշմամբ «Հազարամյակի մարտահրավեր» կորպորացիայի և Հայաստանի Հանրապետության միջև պայմանագրի ստորագրման արարողությանը մասնակցելու նպատակով 2006թ. մարտի 25-30-ը ԱՄՆ` Վաշինգտոն, կգործուղվի ՀՀ պատվիրակություն, որը կղեկավարի ՀՀ... մանրամասն »

Пятница, 10 Март 2006
Сегодня в Правительстве РА состоялось заседание совета ЗАО " Армянское агентство развития " ( ААР), которое вел председатель совета, Премьер-министр РА Андраник Маргарян. Совет обсудил и утвердил отчет о выполнении агентством трехлетней кредитной программы... подробности »
Решением Премьер-министра РА Андраника Маргаряна утвержден персональный состав армянской части Совместной межправительственной комиссии между Республикой Армения и Исламской Республикой Иран. Председателем армянской части комиссии назначен Министр энергетики РА... подробности »
Решением Премьер-министра РА Андраника Маргаряна от 10 марта для участия в церемонии подписания соглашения между корпорацией " Вызовы тысячелетия " и Республикой Армения с 25 по 30 марта 2006 года в Вашингтон, США, будет командирована делегация РА во главе с Министром... подробности »